4 października 2016 roku w siedzibie Stowarzyszenia gościliśmy laureatów IX Ogólnopolskiego Konkursu Rysunku Węglem na otwarciu wystawy pokonkursowej i uroczystym wręczeniu nagród. Gości przywitała oraz zapoznała z werdyktem jurorów Prezes Łęczyńskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury i Sztuki PLAMA pani Majka Zuzańska. Nagrody wręczali: Przewodniczący Rady Powiatu Łęczyńskiego pan Jan Baczyński vel Mróz, Sekretarz Powiatu Łęczyńskiego pan Kazimierz Radko, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej pan Krzysztof Matczuk i Dyrektor Centrum Kultury w Łęcznej pan Eugeniusz Misiewicz.

Na tę okoliczność Stowarzyszenie przygotowało dyplomy i podziękowania oraz wydrukowało pocztówki z pracami laureatów.

Zadanie zrealizowano przy pomocy finansowej Gminy Łęczna i Powiatu Łęczyńskiego

Prace nagrodzone oraz wyróżnione można oglądać do końca października w KĄCIE DZIAŁAŃ TWÓRCZYCH a prace zakwalifikowane przez jury do wystawy w Galeria ARTHOL w CK-Osiedlowego Domu Kultury w Łęcznej

Gratulujemy Wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom nagród, wyróżnień i zakwalifikowania przez Jury prac na wystawę, jednocześnie życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie plastyki.

 

© Copyright 2006 Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA. All rights reserved.
Obrazy i zdjęcia są objęte prawem autorskim, kopiowanie i rozpowszechnianie bez wyraźnej zgody autorów surowo zabronione.