Stoisz w bladym oknie...

Na Niego wciąż czekasz spragniona
Czegoś więcej niż bezcelowych poranków
Samotnych nocy owianych niewidzialnych spojrzeń widmem
Stoisz w bezdusznym oknie...
Drugiej duszy szukasz po tamtej stronie
On czeka
Sam znajdzie twój świat wyśniony księżniczko

22.05.2005r.

Twórczość

cienie

cienie

chwil
wypełnionych
naszą obecnością
dotykają zmysły
tak trudno
nauczyć się
nie czekać
na twoje
jestem
18.05.2006


© Copyright 2006 Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA. All rights reserved.
Obrazy i zdjęcia są objęte prawem autorskim, kopiowanie i rozpowszechnianie bez wyraźnej zgody autorów surowo zabronione.