Stoisz w bladym oknie...

Na Niego wciąż czekasz spragniona
Czegoś więcej niż bezcelowych poranków
Samotnych nocy owianych niewidzialnych spojrzeń widmem
Stoisz w bezdusznym oknie...
Drugiej duszy szukasz po tamtej stronie
On czeka
Sam znajdzie twój świat wyśniony księżniczko

22.05.2005r.

Twórczość

Jesienią ...

Jesienią

spadają do rzeki
giną pod kołami
każda aleja cmentarną


szeleszczące zwłoki
palone na stosach
podgniłe od deszczy
tańczące z wiatrem

dla ciebie kochany
bukiet przyniosę
jak wieniec żałobny
szalonego lata

© Copyright 2006 Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA. All rights reserved.
Obrazy i zdjęcia są objęte prawem autorskim, kopiowanie i rozpowszechnianie bez wyraźnej zgody autorów surowo zabronione.